У бюджеті-2018 передбачено підвищення зарплати вчителям і підтримка озброєння ЗСУ, – Гройсман

Канал 24
У бюджеті-2018 передбачено підвищення зарплати вчителям і підтримка озброєння ЗСУ, – Гройсман

Про це повідомляє "112 Україна".

Читайте також: Порошенко пропонує підвищити мінімальну зарплату до 4100 гривень

"І за освітою, і з охорони здоров'я, та інших програм, які також стосуються охорони здоров'я, будуть підтримуватися. Ми будемо в наступному році масштабно будувати дороги, ми будемо в наступному році займатися енергетикою, ми забезпечимо фінансування реформи ланки медицини, ми забезпечимо впровадження модернізації навчання в школах 1-4 класів", – сказав Гройсман.

Глава уряду зазначив, що в бюджеті на 2018 рік передбачено підвищення заробітної плати для вчителів. Окрім того, бюджет передбачає десятки мільярдів гривень на модернізацію та виготовлення озброєння для української армії.

Ми підвищили заробітну плату для вчителів у цьому році, в наступному – ще на 25%. Ми збільшили фінансування української армії, 16 мільярдів ми припускаємо на модернізацію озброєння та виготовлення нового озброєння. Фактично це ті завдання, які ми ставили, ми рухаємося. Але ще прийнято ряд важливих системних рішень. Ми прийняли рішення про зменшення ренти на газ, на нові свердловини, – додав він.

Нагадаємо, ввечері 7 грудня Верховна Рада прийняла Держбюджет-2018, доопрацьований Кабміном, у другому читанні та в цілому. За законопроект №7000 про Державний бюджет України на 2018 рік у другому читанні проголосувало 267 депутатів. Проти – 43, утримались – 13.