НАЗК направило до суду два протоколи щодо депутата від "Народного фронту"

Тиждень 16

Національне агентство з питань запобігання корупції направило до суду два протоколи про адміністративні правопорушення щодо депутата Верховної Ради від "Народного фронту" Олександра Горбунова. Відповідне рішення прийняте у ході засідання, повідомляє в середу, 15 листопада, прес-служба НАЗК.

"Протоколи складено за несвоєчасне подання повідомлення про суттєві зміни в майновому стані cуб’єкта декларування, які виникли внаслідок придбання народним депутатом автомобіля на суму 2 609 100,00 грн, а також отримання доходу від продажу ним іншого автомобіля на суму 1 536 385,90 гривень", – йдеться в повідомленні.

У НАЗК наголосили, ч. 2 статі 52 Закону України "Про запобігання корупції" визначає, що в разі суттєвої зміни в майновому стані суб’єкта декларування, декларант у 10-денний строк зобов’язаний про це письмово повідомити шляхом заповнення відповідної електронної форми через власний персональний е-кабінет у системі Єдиного державного реєстру декларацій.

Напередодні НАЗК направило до суду протокол про адміністративне правопорушення щодо директора Національного антикорупційного бюро України Артема Ситника.