ЗМІ повідомили про розлучення Сечіна

Гордон
ЗМІ повідомили про розлучення Сечіна

Глава "Роснефти" Ігор Сєчин розлучився зі своєю другою дружиною Ольгою Рожковою, повідомив 14 листопада телеграм-канал Super.

"Суд розірвав шлюб 14 червня цього року, а вже за чотири тижні Ольга (тепер уже Рожкова) показала своїм підписникам нового бойфренда – 32-річного італійського гонщика Франческо Провенцано. До речі, з пілотом боліда Оля тусується вже давненько: їхні перші спільні фото з'явилися у 2015-му", – ідеться в повідомленні.


Скриншот: web.telegram.org

Скріншот: Super / Telegram

13 листопада Центр управління розслідуваннями (ЦУР) повідомив у YouTube, що навесні цього року Сєчин нібито змінив назву океанської яхти St. Princess Olga на Amore Vero.

У сюжеті показано фото із закритого Instagram-акаунта Рожкової, на яких вона обіймається із Провенцано.

У липні 2016 року "Новая газета" опублікувала розслідування, в якому ішлося, що яхта St. Princess Olga "є майном Ігоря Сєчина і/або його дружини". У грудні видання опублікувало спростування, оскільки Басманний районний суд 10 жовтня 2016 року визнав відомості такими, що не відповідають дійсності та порочать честь і гідність Сєчина.

Life повідомляє, що Сєчин і Рожкова одружилися у 2011 році. Вони познайомилися, коли Рожкова працювала в апараті уряду РФ. Різниця у віці Сєчина і Рожкової становить 25 років, у них є дочка Варвара.