Жданов про заборону українським збірним брати участь у змаганнях в РФ: Гройсман висловив підтримку в цьому питанні

Гордон 1
Жданов про заборону українським збірним брати участь у змаганнях в РФ: Гройсман висловив підтримку в цьому питанні

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман підтримав рішення міністра молоді та спорту Ігоря Жданова заборонити національним збірним України брати участь у спортивних змаганнях на території Росії. Про це Жданов написав на своїй сторінці у Facebook.

"Поінформував уряд про рішення федерацій США, Канади та Чехії бойкотувати етап Кубка світу з біатлону в Тюмені. Доповів про зустріч із президентом Федерації біатлону України Володимиром Бринзаком та спільне рішення не відвідувати ці змагання, а також про наказ міністерства щодо заборони українським спортсменам брати участь у змаганнях на території Російської Федерації. Прем’єр-міністр Володимир Гройсман висловив підтримку у цьому питанні", – написав Жданов.Він також процитував слова українського прем'єр-міністра: "Усі міністри тут одностайні. Дякуємо спортсменам за прийняте відповідне рішення. Вважаю, що доки Росія буде країною-агресором і дикуном у своїй політиці, весь світ все більше буде реагувати таким чином по відношенню до неї".

Бринзак в інтерв'ю російському виданню "Советский спорт", яке вийшло 13 березня, заявив, що всі українські збірні, зокрема біатлонна, будуть бойкотувати змагання у РФ. За його словами, рішення було ухвалено під час наради зі Ждановим. Бринзак додав, що українська біатлонна команда знялася з етапу Кубка світу з біатлону, який мав пройти в Тюмені з 22-го до 25 березня.

Сьогодні Жданов підписав наказ про заборону участі національних збірних команд України у спортивних заходах на території Росії.