Росія не дозволяє Денісовій відвідувати Сенцова

Експрес 1
Росія не дозволяє Денісовій відвідувати Сенцова
У Москві під час зустрічі Людмили Денісової та керівника апарату Омбудсмена РФ нашому омбудсменові не дозволили поїхати до Сенцова найближчими днями. Натомість назвали іншу дату, після якої Денісова зможе побачитися з режисером.
Як наполягає російська сторона, відвідини ув'язненого можуть відбутися після 22 червня. Про це повідомили у прес-службі Уповноваженого ВР України з прав людини.
За словами Омбудсмена, російська сторона запропонувала здійснити перший візит до міста Омськ у суботу, 16 червня. Там тримається українець Дмитро Штибліков.
«Питання з візитом до Олега Сенцова залишається відкритим. Ми наполягаємо на якомога швидшій поїздці до міста Лабитнангі (Тюменська область), де тримається Олег, а Росія пропонує можливу дату візиту після 22 червня. Нас це категорично не влаштовує! Ми будемо далі наполягати на тому, щоб ми поїхали туди найближчими днями», - коментує Людмила Денісова.
Крім того, Уповноважений зазначає, що зараз проводиться робота щодо можливого відвідання журналіста Романа Сущенка, який утримується у СІЗО «Лефортово», та Микола Карпюка, який знаходиться в тюрмі у місті Владимир.
За словами Людмили Денісової, переговори з російською стороною тривають.
Нагадаємо, що згідно з домовленостями між Президентом України та Президентом РФ був підготований список політв’язнів, яких планують відвідати Омбудсмени обох країн. Після поїздки до Росії, Людмила Денісова планує здійснити візит у Сімферопольське СІЗО на тимчасово окупованих територіях Криму.
Головні новини за добу — в нашій щоденній розсилці y Telegram