Стадіон та тренувальну базу "Дніпра" продадуть на аукціоні

Дзеркало Тижня 2
Стадіон та тренувальну базу

Дніпровський клуб залишиться без домашньої арени.

Стадіон і тренувальна база "Дніпра" будуть продані з аукціону Державним підприємством "Система електронних торгів арештованим майном" (СЕТАМ).

СЕТАМ має намір реалізувати активи, які знаходяться на рахунку націоналізованого "Приватбанку", в число яких входять і стадіон з базою футбольного клубу.

"Це майно, яке вже перейшло на баланс банку, і вони хочуть його реалізувати. Це буде тренувальна база і стадіон "Дніпра". Це буде кілька великих бізнес-центрів, зокрема, у Дніпрі", - повідомив генеральний директор підприємства Віктора Вишньов.

При цьому Вишньов додав, що укладення договору з "Приватбанком" на реалізацію об'єктів тільки планується, тому, коли саме будуть розпродані активи поки невідомо.

За підсумками минулого сезону дніпряни зайняли 11-е місце в турнірній таблиці і вибули до Першої ліги. Повідомлялося, що санкції від ФІФА знизять команду ще на один дивізіон.

Варто відзначити, що "Дніпро" може зовсім припинити існування. У клубу є великі борги перед колишніми гравцями та працівниками, за що дніпряни були позбавлені в цілому 24 очок.

Читайте також: "Зоря" підписала ще чотирьох футболістів "Дніпра"

Раніше стало відомо, що ветерани "Дніпра" будуть грати у Другій лізі за СК "Дніпро-1".

За матеріалами: Новое время / Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter