Російська влада на "Лужниках" ув"язнила 50 тисяч уболівальників!

Експрес 1
Російська влада на

Відомий російський коментатор Дмитро Губернієв розповів про труднощі, з якими зіткнулися вболівальники, які відвідали товариський матч Росія - Аргентина. Гра проходила в Москві на реконструйованій арені «Лужники». Губернієв у себе в Instagram написав про те, що глядачів з верхніх ярусів не випускали близько півгодини

«Висновок такий! Інспекція посла ЧС 2018 від Москви вдалася! Свинство по-російськи при виході з трибун після матчів триває! Верхній ярус з жінками і дітьми, їх багато на футболі, не випускають вже добрих півгодини! Ми так само будемо робити і на чемпіонаті світу? Позорище! Це не заходи безпеки, а знущання над уболівальниками! Страшний холод! Діти плачуть! Мами і тата зігрівають дітей своїм одягом! Ніде в світі такого немає! Хай живе організація матчу Росія-Аргентина! Репетиція вдалася! Все для людей! »

Також після матчу в пресі з'явилася інформація про тисняві після матчу. Зокрема, «Спорт-Експрес» пише про те, що людей на верхніх секторах тримали 40 хвилин через те, що натовп зі-зовні не міг розсмоктатися. Журналіст видання повідомляє, що глядачів гнали до найближчих відкритих станцій метро пішки, а правоохоронці часом вели себе не дуже ввічливо:

«Один з уболівальників вирішив перебігти через оточення простір з одного боку потоку в інший (ліва прямувала на МЦК, а йому потрібно було в праву - та йшла в метро) і переліз огорожу, на нього буквально накинулися три омонівці і заламали йому руки».

Відзначимо, що на матчі проти Аргентини був встановлений рекорд відвідуваності для ігор збірної Росії. На арені зібралося 78750 глядачів. Гра, нагадаємо, завершилася з рахунком 1: 0 на користь Аргентини, - пише xsport.ua.