Роботодавці розповіли про найпоширеніші випадки тиску на підприємства

ZIK

Близько 55% роботодавців відзначили, що найпоширенішими серед випадків тиску на підприємства є обтяжливі закони та існування надконтролюючих функцій державних структур.

Про це в ході прес-конференції «Створення сприятливого середовища для постійного підприємництва в Україні» заявив регіональний директор Міжнародної організації праці в Європі та Центральній Азії Хайнц Коллер, – повідомляє РБК-Україна.

Фото: бізнес (flickr.com/barrykusuma)«Ми опитали 2 тис. роботодавців. Майже 55% респондентів зазначили, що найпоширенішими серед випадків тиску на підприємства є обтяжливі закони та існування надконтролюючих функцій державних структур. Це проявляється через високі податки, штрафні санкції, часті перевірки контролюючих органів, бюрократію, складність процедур для ведення бізнесу», – сказав він.

Зазначимо, комплексне дослідження «Створення сприятливого середовища для постійного підприємництва в Україні» було проведено Українським центром соціальних реформ за підтримки Міжнародної організації праці та Федерації роботодавців України. Нагадаємо, прем’єр-міністр України Володимир Гройсман сподівається на якнайшвидше ухвалення Верховною Радою України проекту закону про протидію тиску на бізнес, в тому числі тиску з боку правоохоронних органів.