«Олімпік» мінімально обіграв «Чорноморець»

ВГОЛОС 4

Матч донецького «Олімпіка» та одеського «Чорноморця» завершив програму 5 туру чемпіонату України з футболу серед команд Прем'єр-ліги.

Поєдинок на київському стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського закінчився з рахунком 1:0 на користь «Олімпіка».

Відразу після перерви відзначився Моха, який на 48-й хвилині скористався пасом Івана Сондея і ударом з лінії штрафного майданчика відправив м'яч у дальній кут воріт Дмитра Безрука.

«Маріуполь» - «Карпати» - 3:0

голи: Вячеслав Чурко (10), Орест Лебеденко (18 - автогол), Сергій Болбат (90+3).

У 6 турі 19-20 серпня зіграють: «Чорноморець» - «Верес», «Шахтар» - «Олімпік», «Зірка» - «Зоря», «Карпати» - «Олександрія», «Ворскла» - «Маріуполь», «Динамо» - «Сталь».

Турнірне становище після п'ятого туру: «Динамо» - 13 очок, «Шахтар» - 12, «Олімпік» - 11, «Ворскла» - 10, «Маріуполь» - 8, «Верес» - 6, «Сталь» - 6, «Зоря» - 5, «Карпати» - 4, «Олександрія» - 3, «Зірка» - 2, «Чорноморець» - 1.