Турчинов: Погодження міжнародного співтовариства з використанням "козаків" на ЧС із футболу у РФ фактично є підтримкою агресії проти України

Гордон 1
Турчинов: Погодження міжнародного співтовариства з використанням

Використання "козацьких" підрозділів на заходах ФІФА, зокрема чемпіонаті світу з футболу, неприпустиме. Про це заявив секретар Ради нацбезпеки і оборони України Олександр Турчинов у коментарі агентству Reuters 13 червня.

Турчинов уважає, що використання "козаків" свідчить про нездатність керівництва РФ забезпечити правопорядок силами державних органів і компрометує ФІФА.

"З боку ж міжнародного співтовариства погодження з такими діями фактично є підтримкою агресії проти України", – процитувала заяву Турчинова його прес-служба, у матеріалі Reuters цієї цитати немає.

ЧС із футболу проходить у РФ із 14 червня до 15 липня. У Ростові-на-Дону під час проведення чемпіонату понад 300 "козаків" буде допомагати поліції охороняти порядок біля стадіону "Ростов-Арена", біля аеропорту, у фан-зоні та на центральних вулицях. Козаки пообіцяли, що будуть максимально терпимими і до представників ЛГБТ-спільноти, і до туристів.

Reuters зазначив, що загалом у РФ понад 800 козаків із шести підрозділів буде патрулювати вулиці, фан-зони та командні бази.