Держдепартамент США відповів РФ з приводу її галасу через прапори

Дзеркало Тижня
Держдепартамент США відповів РФ з приводу її галасу через прапори

Російській стороні пропонували їх повернути, але Москва відповіла скандальними заявами.

Прапори c колишньої російської консульської власності в Сан-Франциско були шанобливо спущені владою США і надійно зберігаються у кожному з будинків, повідомила прес-секретар Державного департаменту Хізер Нойєрт, передає "Укрінформ".

"Прапори з колишньої власності російського консульства в Сан-Франциско були шанобливо зняті і зберігаються в безпеці в кожному з цих будинків. Думаю, що немає жодної країни в світі, яка б не ставилася з великою повагою до власного прапора і прапорів інших націй. До таких моментів ми ставимося серйозно", - зазначила представник Держдепу.

Вона також повідомила, що прапори з колишньої будівлі дипломатичного торгового представництва РФ у Вашингтоні також були зняті і поміщені на зберігання. Більш того, російській стороні запропонували повернути прапори, однак Москва відповіла скандальними заявами.

"Російській стороні повідомлено, що ми можемо повернути ці прапори зручним для них шляхом", - зазначила Нойерт.

Читайте також: США посилили санкції проти Росії

Нагадаємо, після того, як діяльність генконсульства в Сан-Франциско була припинена, росіяни виїхали з цих будівель, проте залишили там свої прапори. Після того, як вони були зняті з закритих об'єктів американською владою, міністерство закордонних справ Росії заявило про протест проти зняття російських прапорів з будівель у Вашингтоні і Сан-Франциско, заявивши, що вони були зірвані", і зажадало повернення прапорів. Вашингтон заявив про те, що всі дії з російськими дипломатичними об'єктами проходять в рамках міжнародних конвенцій.

За матеріалами: Укрінформ / Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter