Збірна України U-21 з футболу у гостях в матчі Євро-2019 перемогла Шотландію U-21

ZIK 1

Молодіжна збірна України, складена з футболістів віком до 21 року, у матчі відбіркового турнірі Євро-2019 проти одноліток з Шотландії зуміла здолати своїх суперників на їхньому полі з рахунком 2:0.

Результат пошуку зображень за запитом "картинки Футбол Євро серед команд U-21 "

Збірна України підходила до гостьового матчу з одною метою – поїхати додому з трьома очками. Після домашньої поразки від збірної Англії (0:2), підопічні Олександра Головка були зобов’язані вигравати в останній зустрічі 2017 року, щоб зберегти шанси на вихід на Євро-2019, пише ffu.org.ua.

Наставник «молодіжки» зробив чотири зміни в стартовому протоколі команди, у порівняні з поєдинком проти англійців: Олександра Османа, Олексія Гуцуляка, Володимира Шепелєва і Станіслава Біленького замінили Микола Матвієнко, який приєднався до U-21 з табору національної збірної, Андрій Борячук, Олександр Піхальонок та Артем Бєсєдін.

У першому таймі господарі краще контролювали гру, більше володіючи м’ячем. Українці, натомість, сподівалися на потужного центрфорварда, навантажуючи його верховими передачами.

У першій половині гри шотландці пробили по воротах Андрія Луніна тричі, лише одного разу завдавши удару в площину воріт. Підопічні Олександра Головка в отвір воріт пробили стільки же, утім, цей постріл став результативним. Українці зуміли засмутити голкіпера господарів перед кінцівкою першого тайму. Артем Бєсєдін опинився на правому фланзі і сильно прострілив до штрафного майданчика: після кількох рикошетів у ситуації краще розібрався Андрій Борячук, який в дотик відправив м’яча у ворота – 0:1.

Збірна України не знітилася і після перерви. Найактивнішим у складі нашої команди був той самий Андрій Борячук, який в середині другої половини гри змарнував три чудові нагоди зняті усі питання щодо переможця матчу. Непоганий шанс відзначитися мав і Олександр Зінченко, але півзахисник «Манчестер Сіті» не зміг поцілити в площину воріт після передачі Віктора Коваленка.

Не дивлячись на суттєву ігрову перевагу українців, господарі мали шанс вирвати нічию. Капітан шотландців Скотт Маккена пробив головою після кутового, утім Валерій Лучкевич, який під час стандарту беріг дальню штангу, виніс м’яча з воріт.

Як і в першому таймі, другий гол підопічні Олександра Головка також забили у компенсований час. Богдан Михайліченко, який змінив автора першого взяття воріт Андрія Борячука, вивів Віктора Коваленка на побачення з голкіпером, і хавбек «Шахтаря» переграв опонента – 0:2, переконлива перемога українців.