Винні будуть покарані – США про катастрофу МН17

Факти ICTV 1

Держдеп США закликав міжнародне співтовариство сприяти розслідуванню катастрофи рейсу МН17 та заявив, що винні обов’язково будуть покарані.

Катастрофа МН17

Про це повідомляється на сайті Держдепу США.

– США продовжуватимуть підтримувати зусилля Спільної міжнародної слідчої групи і закликають інші держави до співпраці в повній мірі для того, щоб забезпечити притягнення відповідальних осіб до правосуддя, – йдеться у повідомленні.

Підкреслюється, що міжнародна спільнота вважає, що запуск ракети, яка збила Boeing MH17, здійснили підконтрольні РФ сепаратисти з російського ракетного комплексу Бук.

Читайте: Перед катастрофою МН17 Росія закрила повітряний простір у цьому районі

– Ми вітаємо недавнє рішення групи передати справу до компетентного суду Нідерландів для притягнення до відповідальності тих, хто винен у цій трагедії. Ми цілком впевнені в здатності нідерландської системи кримінального судочинства забезпечити всебічність, об’єктивність і справедливість процесу, – наголошується у повідомленні.

Нагадаємо, у Гаазі біля посольства Росії родичі загиблих пасажирів рейсу MH17 Малайзійських авіаліній, який збили 17 червня 2014 року, встановили лавку з меморіальною табличкою.