Перший пленарний день у 2018 році Рада розпочне законом про реінтеграцію ОРДЛО

5 канал
Перший пленарний день у 2018 році Рада розпочне законом про реінтеграцію ОРДЛО

Верховна Рада України у вівторок, 16 січня, планує розглянути в другому читанні закон про реінтеграцію ОРДЛО та включити до порядку денного закон про Антикорупційний суд. Про це йдеться у розкладі засідань ВР на 16-19 січня, опублікованому на сайті парламенту.

Зазначається, зокрема, що перший пленарний день 2018-го року народні депутати розпочнуть із питань національної безпеки та оборони. Так, на розгляд у другому читанні винесений президентський проект закону "Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях".

Крім того, наступного вівторка до включення в порядок денний сесії запропоновані законопроекти, внесені главою держави до ВР, про Вищий антикорупційний суд та про схвалення рішення Президента України про допуск підрозділів збройних сил інших держав на територію України у 2018 році для участі у багатонаціональних навчаннях.

На четвер, 18 січня у сесійній залі парламенту заплановано розгляд питань економічної політики, серед яких – проекти законів про приватизацію державного майна, про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення ефективності процедур банкрутства, про Установу бізнес-омбудсмена, про внесення змін до законодавства щодо створення та ведення Кредитного реєстру Національного банку та вдосконалення процесів управління кредитними ризиками банків тощо.

Як повідомляв 5.UA, 4 жовтня Президент України Петро Порошенко вніс до Верховної Ради законопроект №7163 "Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях". 6 жовтня парламент проголосував за нього в першому читанні, виключивши, зокрема, частину першу статті 7, в якій згадувались Мінські угоди, за наполяганням опозиційних фракцій.

Дивіться також фотогалерею за темою: