Україна повинна створювати свій власний бренд, щоб стати відомою на заході Європи, - глава представництва ЄС Мінгареллі

Цензор.НЕТ
Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН, про це він сказав під час публічної дискусії на тему: "Культурна дипломатія: шляхи до порозуміння".
"Немає сумніву, що Україна залишається невідомою в Західній Європі. Немає сумніву щодо цього", - підкреслив Мінгареллі.
На його думку, це пов'язано з історією України, яка протягом багатьох століть страждала від зовнішніх вторгнень, а також із дезінформаційною кампанією, яка "здійснюється деякими сусідами". "Але я впевнений, що існують способи, щоб спробувати вирішити цю проблему", - додав Мінгареллі.
На його переконання, "Україна повинна розвивати комплекс заходів, щоб краще продати свій бренд за кордоном". У зв'язку з цим він акцентував увагу на особливому значенні культури.
"І саме тому я впевнений, що це відповідає вашому великому інтересу надавати підтримку низці спільних заходів між українськими та західноєвропейськими діячами культури для забезпечення ширшої участі українських діячів культури у програмах обмінів, які розвиває Європейський Союз", - зауважив посол.
Також він вважає, що Україна повинна здійснити відповідні кроки, щоб українські діячі культури могли брати участь у рамках програми "Креативна Європа". Мінгареллі підкреслив, що Україна має значний потенціал, але він не використовується.
"У менших країнах у межах Європейського Союзу кожного року мільйони євро використовуються для сприяння розвитку культурної взаємодії, заходів культури і подій, а тут, в Україні, - майже нічого. Це ситуація, яка не є нормальною", - додав дипломат. Мінгареллі сказав, що Євросоюз подвоює свої зусилля для розвитку спільних культурних заходів, і наголосив, що велика відповідальність лежить на українцях, як на представниках влади, так і на діячах культури.
Дивіться також: "Європа стала до вас ближче. Подорожуйте в Європейський Союз без віз", - глава представництва ЄС у Києві Мінгареллі. ВIДЕО