Без СБУ контрабанда на «кордоні» з ОРДЛО була б неможливою, – громадський діяч

ZIK
ZIK
ZIK

З українського боку на контрабанді з тимчасово окупованих територій перш за все заробляє СБУ. Без Служби безпеки жодна вантажівка чи людина не змогли б перетнути кордон.

Про це в ефірі хард-ток-шоу «Drozdov» на телеканалі ZIK заявив співголова громадської платформи «Права справа» Дмитро Снєгирьов.

«Контрабанду з окупованих територій варто розділити на легалізовану та «чорну». Раніше існувала схема «Роттердам+», зараз є умовна «Росія+». Це вугілля видобуте на окупованих територіях, яке постачається через Росію, як країну-транзитера, в Україну. Уявіть собі, весь імпорт вугілля антрациту припадає саме на Росію», – заявив Дмитро Снєгирьов.

Окрім цього він зазначив, що вартість цього вугілля становить близько 1,2 мільярди доларів щороку, та навів приклади, яке вугілля і через які російські установи надходить в Україну.

«Ростовський універсальний порт на 2017 рік уклав угоди лише на перезавантаження коксівного вугілля, якого немає в Ростовській області, на 1,5 мільйони тонн. І все це вугілля зайшло на металургійні підприємства Ріната Ахметова», – наголосив громадський діяч.

Саме це, за його розумінням, і є так званою «легалізованою контрабандою».

«Другим її варіантом є перерваний транзит, коли за документами товар вантажиться в Києві та іде, начебто, в Грузію, а насправді через Росію заїжджає в «ЛДНР». Там виявляється, буцімто Грузія відмовилась від вантажів, тому вони там і залишаються», – розповідає співголова громадської платформи «Права справа».

Також він заявив, що Служба безпеки України прекрасно знає про всі ці схеми, більше того, «кришує» їх.

«Ще одним важливим моментом є те, що «відмили» бюджетні кошти на будівництві логістичних центрів, але жоден з них не запрацював. Вони і не мали працювати, ніхто з пересічних донеччан чи луганчан не мав би приїжджати і купувати українську продукцію. Все створювалось під конкретні схеми», – переконаний фахівець.

За його словами, на цих гуманітарних вантажах заробляють в Донецьку – Олександр Тимофєєв («Ташкент»), а в Луганську – Леонід Пасічник та Ігор Корнет.

«А з нашого боку на цьому заробляють відповідні структури – Служба безпеки України. Без СБУ, яка складає перелік фірм та контролює переміщення товарів, жодна вантажівка чи людина не перетне «кордон», – наголосив Снєгирьов.