В СБУ заявили, що не перешкоджатимуть діяльності видання Українська правда

Новое Время
В СБУ заявили, що не перешкоджатимуть діяльності видання Українська правда

Служба безпеки України не збирається перешкоджати діяльності видання Українська правда та його журналістів, заявила речниця СБУ Олена Гітлянська у Facebook у п’ятницю, 15 вересня.

Вона наголосила, що суб'єктом кримінального провадження є службова особа одного з органів державної влади, яка розголосила державну таємницю, а не видання.

"Суб’єктом вказаного злочину є службова особа – носій державної таємниці. Служба безпеки України не має на меті перешкоджати діяльності Інтернет-видання "Українська правда" та його журналістів", - написала речниця.

Вона нагадала, що наразі слідчий відділ Головного управління СБУ у Києві та області розслідує факт скоєння злочину, передбаченого ч. 1 ст. 328 (розголошення державної таємниці) Кримінального кодексу України.

"Кримінальне провадження зареєстроване за фактом розголошення службовими особами одного з органів державної влади України відомостей, що містять державну таємницю. Матеріал із такою інформацією був опублікований 24.01.2017 на сторінках Інтернет-видання "Українська правда", - повідомила Гітлянська.

Нагадаємо, вчора Служба безпеки України попросила видання Українська правда тимчасово вилучити статтю про зрив державної програми реформування оборонно-промислового комплексу.