На навчаннях у Грузії побували армійці п'яти країн НАТО

Експрес 3
На навчаннях у Грузії побували армійці п'яти країн НАТО
У Грузії завершилися міжнародні військові навчання "Нобл партнер" – "Гідний партнер". Їх проводили на військовій базі "Вазіані", неподалік Тбілісі. Участь у тренуваннях взяли майже 2800 військових із восьми держав. Серед них – і українські Збройні сили, повідомляє "5 канал".
Майже два тижні, від тридцятого липня, військові НАТО і держав партнерів альянсу проводили у Грузії міжнародні військові навчання "Гідний партнер". Відпрацьовували спільні дії, потрібні в кризових ситуаціях, обмінювалися досвідом, а під час офіційних церемоній - вшановували хвилиною мовчання тих військових, що загинули під час бойових дій та у міжнародних місіях.
Участь у навчаннях брали армійці п'яти країн НАТО - Великої Британії, Німеччини, Словенії, Туреччини і США. А також країн-партнерів альянсу - Грузії, Вірменії і України. Це близько тридцяти військових одного з підрозділів морської піхоти Збройних сил України.
"Нобл партнер" відбуваються у Грузії уже втретє. Серед бойової техніки, яку використовували на базі Вазіані - німецькі бронетранспортери "Боксер", американські танки "Абрамс" і бойові бронемашини піхоти "Бредлі" і «Страйкер». "Страйкери" вперше брали участь у багатонаціональних навчаннях.