Весілля в "Шоколадному будиночку": у Києві молодят розписують "поза часом" (Відео)

5 канал 1
Весілля в

Наша знімальна група побувала на весіллі молодят із Донецька. Їм довелося подолати безліч перепон, щоб нарешті офіційно стати чоловіком та дружиною. До весілля закохані готувалися усього тиждень. За лічені дні друзі знайшли їм сукню та костюм.

Познайомилися молодята ще п'ять років тому у нічному клубі - відтоді завжди разом.

Весілля новоспечене подружжя планувало зіграти значно раніше, утім на заваді двом закоханим серцям стала війна на сході. Після початку російської агресії так звана влада "ДНР" звинуватила хлопця у шпіонажі та тримала у полоні 2,5 роки. Весь цей час кохана оббивала пороги усіх відомств із надією якнайшвидше повернути його додому.

"Чекали, боролися разом із багатьма людьми, робили все що можна було. І не просто чекали, а допомагали, підтримували", - кажуть молодята Ірина Сапожникови.

Поки ж молоді житимуть у столиці, утім не полишають надії таки колись повернутися у рідний Донбас.

Замість класичної весільної сукні та вельону - традиційне українське вбрання та віночок на голові, а у руках букет польових квітів. Таким, пригадують, торік було весілля подружжя Мірошниченків на Олімпійському стадіоні. Одружитися у День закоханих вирішили через магічну дату.

"Щось у тій даті було таке магічне та особливе для нас", - пригадує подружжя Сергій та Вікторія Мірошниченко.

І тепер позують перед фотокамерами вони не самі, а із тримісячним синочком Олександром. Кажуть, що той рік змінив усе їхнє життя і нині стосунки пари стали ще більш міцнішими. А от закоханим, які й досі не узаконили свої почуття, радять не баритися.

"Дитина випробовує батьків на міцність, але нам все вдається, і все класно", - каже подружжя Мірошниченків.

Розписують молодят цього року у "Шоколадному будиночку", який раніше був центральним РАГСсом столиці. З нагоди свята послуга тут - задарма.

"Це День закоханих, і він символічний, тому що українці вірять у те, що якщо розписатися у цей день, то шлюб буде щасливий і довговічний. І ми їх у цьому підтримуємо. Треба одружуватися, народжувати дітей", - каже начальник головного територіального управління юстиції Києва Станіслав Куценко.

Реєструватимуть шлюби у "Шоколадному будиночку" до півночі. Тих, хто прийде сюди після 20:00, обіцяють навіть покатати на лімузині вечірнім Києвом.

Дар'я Цисарук та Олександр Петровський, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею за темою: