Кулик: Переможець наступних президентських виборів отримає джекпот і «зачистить» всіх інших

ZIK
ZIK
ZIK

Той хто переможе на наступних президентських виборах сформує під себе парламент і уряд та покарає за законом того хто програв.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00–15:00 та 17:00–19:00 на телеканалі ZIK) заявив директор Центру досліджень проблем громадянського суспільства Кулик Віталій.

«Я бачу одну основну інтригу, що наступні президентські вибори – це джекпот. Той хто їх виграє той отримає все, абсолютно все. Він сформує під себе парламент і уряд, він покарає за законом того хто програв. Це щось нагадує 2010 рік, коли Янукович переміг і Тимошенко посадили. Щось схоже буде формуватися на цих виборах», – зазначив експерт.

На його думку, переможець отримає дуже великі повноваження і він зачистить всіх інших. Пан Кулик запевняє, що у цьому криється основна небезпека, тому що закони, які унеможливили б подібний сценарій не були прийняті.

«Конституційна реформа не продовжена, розподіл повноважень не здійснений, правила гри не прийняті. І те, що вони не прийняті підштовхує основні політичні групи до мобілізації, до об’єднання навколо лідерів. Їх двоє і більше не буде. Не буде третьої фігури, лише два кандидати, які змагаються між собою, які вкладають максимум в ресурс і будуть боротися до останнього. І каменя на камені не залишиться в боротьбі за мир», – переконаний Кулик.

Читайте також: Експерт назвав політика, за якого влада візьметься після Саакашвілі