Суд почне розглядати справу Насирова 27 листопада

Гордон

Шевченківський районний суд міста Києва почне розгляд обвинувального акта стосовно відстороненого голови Державної фіскальної служби України Романа Насірова 27 листопада о 16.15. Про це повідомляють на сайті Державної судової адміністрації.

Потерпілим у справі виступає ПАТ "Укргазвидобування".


Скриншот: court.gov.ua

Скріншот: court.gov.ua

Спеціалізована антикорупційна прокуратура 10 листопада вручила Насірову обвинувальний акт і передала його справу до суду.

Національне антикорупційне бюро України та САП підозрюють Насірова у зловживанні владою і службовим становищем, що спричинило збитки на суму приблизно 2 млрд грн. За даними слідства, на посаді керівника Держфіскальної служби він ухвалював рішення в інтересах позафракційного депутата Олександра Онищенка, щодо якого розслідують провадження за підозрою в махінаціях із газом.

7 березня 2017 року Солом'янський районний суд обрав Насірову запобіжний захід у вигляді утримання під вартою з можливістю внесення застави. 16 березня Насіров вийшов на волю після того, як його дружина внесла за нього 100 млн грн.

У серпні суд заарештував усе наявне в державному реєстрі нерухоме майно відстороненого голови ДФС.

26 липня директор НАБУ Артем Ситник повідомив, що справу Насірова "фактично завершено" і йому оголосили остаточну підозру. 17 серпня Насіров заявив, що оскаржив своє затримання в Євросуді з прав людини.

19 жовтня запобіжний захід посадовцю продовжили до 14 грудня, але дозволили виїжджати в Київську область.