Кузьмук: Ми можемо вийти на кордони з РФ, але треба усе знести з лиця землі

ZIK 3

Українська армія має достатньо сили, аби вийти на кордон з Росією, але це можна зробити лише знищивши міста Донбасу.

наПро це ефірі програми «HARD з Влащенко« на телеканалі ZIK заявив екс-міністр оборони Олександр Кузьмук.

«Коли ми кажемо, що за три роки ми мали можливість відновити нашу армію, але ми також дали можливість відновитись, зміцнитись та навести порядок російським найманцям. До речі, у них дуже хороша дисципліна. Там не чекають судів і вироків, там все вирішується за законами військового часу. Проте українська армія все таки може вийти на кордон з Росією. За потенціалом і могутністю ми це можемо, але доведеться стерти з лиця землі Донецьк, Луганськ, Горлівку і всі інші міста. Там є мирні жителі це наше населення і вони звідтіля ніколи не підуть, бо їм не дадуть», – переконаний гість програми.

За словами пана Кузьмука, основні сили російських військ розташовані в центрі Донецька, Луганська, Горлівки, Сватового.

«Для них мирне населення це живий щит. Уявіть, як можна штурмувати Донецьк – це не можливо. Я можу навіть в студії розробити та обґрунтувати план деокупації Донбасу, але з цих причини його виконати не можливо», – зауважив Олександр Кузьмук.

Водночас колишній міністр оборони вважає, Україна також повинна відповідати гібридними методами. «Питання російської агресії потрібно вирішувати, як це каже політика, дипломатичним шляхом, але спираючись на військову могутність. Без цього ми не вирішимо питання», – підсумував пан Кузьмук.