Україну чекає зміна погоди

ВГОЛОС 1

Метеоролог Наталка Діденко прогнозує Україні зниження температури та дощі уже завтра.

«Атмосферний фронт із північного заходу Європи прийде до нас вже найближчої ночі. І тому дощі, грози чи навіть сильніші зливи проходитимуть поступово, разом, зрозуміло, із фронтом. Вночі дощі очікуються у: Волинській, Рівненській, Львівській, Житомирській, північних районах Тернопільської та Хмельницької областей і на Чернігівщині. Вранці завтра дощі з грозами - західні, північні області плюс Одещина. Вдень дощі, грози та місцями сильні зливи пройдуть смугою: Львівщина-Вінниччина-південь Київщини-Черкащина-Сумщина-Харківщина. Плюс місцями Одещина, Приазов'я, Крим.

Ввечері 21 червня: Чернівецька, всі південні області плюс Крим, Дніпропетровська, Харківська, Луганська, Донецька.

...оскільки фронт холодний, то за ним поширюватиметься прохолодніше повітря. А, отже, завтра у західних та північних областях та у Вінницькій області спека послабне до +22+26 градусів. Переважно очікується завтра +25+28 градусів. Найспекотнішими будуть південні області та Крим, +26+32 градуси.

Київ атмосферний фронт пройде вночі, вранці, відповаідно й дощі з грозами більш ймовірні вночі-вранці у столиці. Вдень 21 червня суттєві опади в Києві - навряд і впаде спека до +25 градусів», - пише вона у Facebook.