Двічі приходив в гості: адвокат розповів про поїздку до Януковича в Росію

Сегодня
Двічі приходив в гості: адвокат розповів про поїздку до Януковича в Росію

Адвокат Максим Герасько, який недавно був призначений захисником екс-президента Віктора Януковича, з'їздив до Росії до свого підзахисного, проте не застав його вдома за місцем проживання.

Про це він розповів в коментарі "Українській правді".

Він зазначив, що приходив до дому Януковича два рази, але його не застав. Також, за його словами, він залишив екс-президенту документи і візитку.

"З Януковичем Віктором Федоровичем не довелося зустрітися, його не було на місці. Проте знайшов його адресу і будинок, він там проживає, зміг переговорити з охороною, залишив заяву щоб він зв'язався зі мною, повноваження і візитку. Я приходив двічі... 9 -го і 11-го результат аналогічний – "поки відсутній" мій клієнт не звітує охороні, коли від'їжджає і прибуває. Однак охорона (поліція) чітко дали зрозуміти, що мої документи будуть передані Віктору Федоровичу відразу по приїзду. Оскільки суд поспішає, продовжуючи призначати в стислі періоди часу справу, я змушений повернутися до Києва. На жаль, мені не залишили номер телефону, щоб я міг набрати підзахисного. А тому, чекаю відповіді від клієнта", – розповів Герасько.

Адвокат підкреслив, що підготував і направив кілька адвокатських запитів в Ростовський обласний суд, Мін'юст, головне управління поліції РФ. За його словами, без зустрічі і узгодження правової позиції з Януковичем, представляти надалі інтереси клієнта неможливо, оскільки буде порушено право на захист.

Крім того, Герасько розповів, хто буде оплачувати його поїздку в Росію.

"Суд публічно перед моєю поїздкою пообіцяв компенсувати витрати, тому я витрачав власні кошти, однак сподіваюся, що, оскільки публічні зобов'язання повинні виконуватися, сподіваюся, що отримаю компенсацію", – сказав адвокат, не вказавши, скільки грошей витратив.

Він додав, що весь цей час знаходився в Ростові, а шлях його лежав через Білорусь і Москву, оскільки прямих авіасполучень з Росією немає.

Нагадаємо, на засіданні 6 вересня вперше був присутній новий державний адвокат

Як повідомляв на початку жовтня генпрокурор Юрій Луценко, слідство у всіх ключових фігурантів організованому злочинному угрупованні екс-президента Віктора Януковича в частині економічних справ завершено, і воно вже передано до суду.

Також недавно з'явилися висновки експертизи щодо висловлювань екс-гаранта під час президентства і за листом до президента РФ Володимира Путіна. Виявилося, що в його діях немає закликів до розв'язування війни.