Блогер Шрайк про Трухановому: Якщо отримуєш бонуси від піару, значить, повинен отримувати по голові в разі катастрофи

Гордон
Блогер Шрайк про Трухановому: Якщо отримуєш бонуси від піару, значить, повинен отримувати по голові в разі катастрофи

Мер Одеси Геннадій Труханов не мав брати участі у відкритті дитячого табору "Вікторія", якщо не був упевнений у якості проведених там робіт. Таку думку висловив український блогер Роман Шрайк у Facebook.

"Бачу, знову плутанина в головах. У пожежі загинуло три дитини. Мер Одеси активно піарився на відкритті цього піонертабору. І бачу: "Він ні в чому не винен, він лише піарився. Що, мер сам проводку мав перевіряти?" Ні. Проводку він не мав перевіряти. А ще він не мав піаритися на гівні. У будь-якої палиці має бути два кінці. Якщо отримуєш бонуси від піару, значить, маєш дістати по голові в разі катастрофи", – підкреслив він.

Блогер додав, що в політиків потрібно виробити правильні рефлекси.

"Інакше чудове життя виходить: піарся на всьому, що ворушиться, усі плюсики – твої. А мінусики – когось іншого. Так не піде. Нам потрібно виробляти рефлекси в політиканів. Ось вам один: не впевнений у якості – не піарся. Буде політична відповідальність за підтримку гівна – диви, і гівна стане менше", – підсумував Шрайк.Увечері 15 вересня в дитячому таборі "Вікторія" на вулиці Дача Ковалевського в Одесі спалахнула пожежа. У таборі перебувало 150 дітей, 42 з них – у корпусі, що палав. Про смерть двох дівчаток стало відомо відразу, ще одну вважали зниклою безвісти. Учора поліція повідомила, що на попелищі виявили останки третьої жертви.

Поліція Одеської області відкрила кримінальне провадження за фактом пожежі за статтею про порушення норм пожежної безпеки. За даними правоохоронців, двох дітей було госпіталізовано.

16 вересня в Одеській області було оголошено траур.

Увечері приблизно 200 осіб прийшло на мітинг до будівлі мерії Одеси. Люди принесли до мерії шини й намагалися штурмувати будівлю. Поліція застосувала газ і відтіснила штурмувальників. У хід пішли світлошумові гранати, зав'язалася бійка.

Двом посадовим особам табору оголосили підозри за статтею Кримінального кодексу України "порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки, що спричинило загибель людей". МВС України закликало не спекулювати на трагедії в дитячому таборі в Одесі й не використовувати ситуацію в реалізації політичних амбіцій.