Саакашвілі пообіцяв не влаштовувати нової революції в Україні

ZAXID.NET 5

Колишній очільник Одеської області Михеїл Саакашвілі заявив, що не збирається організовувати нової революції в Україні. Про це заявив він на сьогоднішньому мітингу у Вінниці, пише місцеве видання Vinnitsa.info.

«Я вирішив об’їздити всі регіони України, поспілкуватися з народом. Ми будемо їздити і збирати вимоги... 17 жовтня збираємося в Києві дуже мирно. Хоч я і давній революціонер, але у мене немає жодного бажання ще одну революцію влаштовувати», – зазначив він.

Під час своєї промови Саакашвілі критикував владу, згадав про Революцію гідності, розповідав про своє скандальне повернення до країни й перетин кордону.

Зустрічали Саакашвілі не одностайно, люди вигукували в бік політика як «ганьба!», так і «дякуємо!». З перших хвилин виступу серед публіки виникали словесні перепалки. Кілька разів у політика вимикався мікрофон.

Як повідомлялося, у липні президент України Петро Порошенко позбавив Михеїла Саакашвілі українського громадянства. 10 вересня Саакашвілі перетнув польсько-український кордон в оточенні прихильників, які фактично прорвали кордон. Під час інциденту постраждали 13 поліцейських і 9 прикордонників.

Держприкордонслужба склала 69 протоколів за ст.204-1 Кодексу про адміністративні правопорушення (незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону). 14 учасників подій (4 журналісти і 10 іноземців) повернулися в пункт пропуску, де підписали відповідні протоколи, також протокол був зачитаний Михеїлу Саакашвілі.

Між тим Михеїл Саакашвілі заявив, що має намір прибути до Києва 17 жовтня.