Суд пом'якшив до нічного арешту запобіжний захід "тітушкам", які стріляли по учасниках євромайдану, електронних браслетів для них ще не знайшли. ФОТО

Цензор.НЕТ 1
Суд пом'якшив до нічного арешту запобіжний захід

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Адвокатську дорадчу групу.

Чоловікам інкримінують вчинення замаху на вбивство мітингувальників 18-19 лютого 2014 року на перехресті вулиць Володимирської та Великої Житомирської.

Суд помякшив до нічного арешту запобіжний захід тітушкам, які стріляли по учасниках євромайдану, електронних браслетів для них ще не знайшли 01

Повідомляється, що розглянуто клопотання про продовження запобіжного заходу - цілодобового домашнього арешту і носіння електронного браслета. Захист же просив змінити цілодобовий на нічний домашній арешт, "тому що обвинуваченим потрібно на щось жити".

"Представник потерпілих підтримує прокурора. Є ризик продовження злочинної діяльності. І ми це спостерігаємо в інших справах. Нічний домашній арешт від цього не захищає. Рішення суду: задовольнити клопотання частково. Нічний домашній арешт + електронні браслети (яких немає фактично в поліції) до 15.06.2018 р ", - йдеться в повідомленні.

В організації нагадують, що чотири місяці тому запобіжний захід Костенкові і Гебану було замінено на домашній арешт плюс носіння електронних браслетів, але досі їх не одягли, бо нема.

"Далі досліджували відео зі слідчим експериментом з Євгеном Гарагулею - постраждалим із Запоріжжя. Який детально показав, де і як йому прострелили коліно (перед входом у готель "Інтерконтиненталь") і як потім пораненого "тітушки" добивали руками, ногами, трубою, поламали руку, якою він захищав голову. Слідчий експеримент проводився в червні 2014 року. І на відео потерпілий у гіпсі, з паличкою, ще нормально не ходить", - інформують в Адвокатській дорадчій групі.

Наступні засідання у справі пройдуть 7, 13, 21 червня і 5 липня.

Суд помякшив до нічного арешту запобіжний захід тітушкам, які стріляли по учасниках євромайдану, електронних браслетів для них ще не знайшли 02 Суд помякшив до нічного арешту запобіжний захід тітушкам, які стріляли по учасниках євромайдану, електронних браслетів для них ще не знайшли 03

Источник: https://ua.censor.net.ua/p3061872