Клімкін в Бухаресті: про що говорив міністр з румунським колегою

Сегодня
Клімкін в Бухаресті: про що говорив міністр з румунським колегою

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін обговорив з міністром закордонних справ Румунії Теодором Мелешкану продовження економічного співробітництва, в тому числі в рамках реалізації домовленостей другого засідання Українсько-румунської спільної комісії з питань економічного, промислового, наукового та технічного співробітництва, a також питання двостороннього порядку денного, що представляють стратегічний інтерес для обох країн.

Як повідомляється на офіційному сайті українського зовнішньополітичного відомства в п'ятницю, в ході візиту Клімкіна в Бухарест сторони обговорили питання транскордонного співробітництва, розширення інфраструктури на пунктах пропуску через спільний українсько-румунський кордон і співпрацю в забезпеченні освітніх потреб обох національних меншин.

Мелешкану підтвердив незмінну позицію Румунії в питаннях суверенітету і територіальної цілісності України, продовження режиму санкції щодо РФ, підтримки євроінтеграційних прагнень України, зокрема, під час 5-го саміту "Східного партнерства".

Раніше повідомлялося, що міністр запевнив румунських парламентаріїв в тому, що Україна не ставить за мету асиміляцію населення, яке розмовляє румунською.