Дітям-сиротам дадуть гроші на житло

Факти ICTV

Президент України Петро Порошенко підписав указ Про першочергові заходи щодо захисту прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їхнього числа, який передбачає виплату грошової компенсації дітям-сиротам.

Дитина

Про це повідомляє прес-служба президента України.

– Президент визначив необхідність запровадження грошової компенсації дітям-сиротам, дітям, позбавлених батьківського піклування, особам з їх числа за належні їм для отримання жилі приміщення та відповідної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату такої компенсації, – йдеться у повідомленні.

Кабінету міністрів доручено щорічно передбачати в бюджеті України витрати для будівництва малих групових будинків, будинків підтриманого проживання, житла для дитячих будинків сімейного типу, соціального житла.

Читайте: Легенда Паралімпіади стала мотиватором для американців – історія сироти з України

Крім того, Кабмін має опрацювати питання розробки типових проектів і вимог для будівництва зазначених будинків.

– Уряду також доручено вирішити в установленому порядку питання про підвищення розміру державної соціальної допомоги на дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються в сім’ях громадян, – йдеться у повідомленні.

До слова, журналіст і репортер з Австралії Ешлі Гілбертсон опублікував фотографії дітей Авдіївки, дитинство яких проходить під час війни на Донбасі.