Кучма на YES: Пропозиція Путіна щодо миротворців на Донбасі - це знущання

Сегодня
Кучма на YES: Пропозиція Путіна щодо миротворців на Донбасі - це знущання

Пропозиції Росії щодо введення миротворців ООН на Донбас – це знущання над Україною і світом, переконаний президент України (1994-2005) і представник України на переговорах в Мінську Леонід Кучма. Про це він сказав в коментарі журналістам в рамках зустрічі Ялтинської європейської стратегії, передає "112 Україна".

Говорячи про можливість ведення особистих переговорів з президентом РФ Володимиром Путіним щодо врегулювання ситуації на Донбасі, Кучма підкреслив, що це прерогатива українського президента Петра Порошенка. "Я думаю, що з першого дня початку конфлікту треба було сідати за стіл переговорів з РФ. Ми на це не пішли. Тому маємо такий результат", – додав він.

Також він підкреслив, що введення на Донбас миротворців потрібно здійснити лише після взяття Україною під контроль усього кордону з Росією.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Як повідомлялося, президент України Петро Порошенко вважає, що миротворці допоможуть реалізувати дорожню карту Мінських угод щодо Донбасу, а також вплинуть на припинення поставок зброї і військових з Росії до України.

Ялтинська європейська стратегія (Yalta European Strategy, скорочено форум YES) – щорічна конференція, яку організовує Фонд Віктора Пінчука.

На конференції збираються найвпливовіші політики та підприємці України і світу, вона проходить щорічно, починаючи з 2004 року.

ДОВІДКА

Метою конференції є розвиток України, її європейське майбутнє, а також налагодження міжнародних зв'язків.

Засновником Ялтинської європейської стратегії є Віктор Пінчук, відомий український бізнесмен і меценат.