За систематичне хабарництво затримано начальника підрозділу ДСНС у Дніпропетровській області, - СБУ. ФОТО

Цензор.НЕТ 1
За систематичне хабарництво затримано начальника підрозділу ДСНС у Дніпропетровській області, - СБУ. ФОТО

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-центрі СБ України.

У повідомленні зазначається: "Правоохоронці встановили, що підполковник служби цивільного захисту організував незаконний механізм вимагання грошей від представників підприємств та установ. За суму від п’ятисот до півтори тисячі гривень з людини зловмисник обіцяв прискорити видачу свідоцтва про проходження протипожежного навчання.

Також оперативники спецслужби задокументували факт вимагання посадовцем десяти тисяч гривень від представника автошколи за надання дозвільних документів на початок її роботи.

Співробітники СБУ затримали посадовця згідно ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України на робочому місці під час одержання чергової частини хабара - 200 тисяч гривень. Вирішується питання щодо оголошення затриманому про підозру в скоєнні злочину та обрання запобіжного заходу.

У рамках відкритого кримінального провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України тривають слідчі дії.Операція з викриття протиправних дій посадовця проводилась спільно з прокуратурою та за сприяння ДСНС".

За систематичне хабарництво затримано начальника підрозділу ДСНС у Дніпропетровській області, - СБУ 01 За систематичне хабарництво затримано начальника підрозділу ДСНС у Дніпропетровській області, - СБУ 02 За систематичне хабарництво затримано начальника підрозділу ДСНС у Дніпропетровській області, - СБУ 03

Источник: https://ua.censor.net.ua/n3071580