Принц Чарльз не хоче мешкати у Букінгемському палаці після свого сходження на престол

Експрес 2
Принц Чарльз не хоче мешкати у Букінгемському палаці після свого сходження на престол
Принц Уельський Чарльз не хоче використовувати Букінгемський палац в якості резиденції, в якій він буде проживати після свого сходження на престол. Про це пише газета The Sunday Times, передає УНН.

За інформацією видання, 68-річний спадкоємець британського трону відчуває себе комфортно в своїй нинішній лондонській резиденції Кларенс-хаус, де він і герцогиня Корнуольська Камілла і хочуть продовжувати жити.

"Я знаю, що він не прихильник "великого будинку", як він називає палац, - заявило одне з джерел. - Він не бачить його в якості практичного майбутнього житла або будинку, придатного для життя в сучасному світі".

Зазначається, що, на думку принца, вигідніше буде зробити палац більш відкритим для публіки. На даний момент гості можуть відвідати резиденцію під час відсутності королеви Єлизавети II, яка зазвичай з кінця липня по жовтень зупиняється в замку Балморал.

Як повідомляв раніше УНН, Королева Великобританії Єлизавета II найближчим часом не збирається складати свої повноваження на користь принца Чарльза всупереч інформації в ЗМІ.