На кордоні зі Словаччиною військовослужбовці посилюють контроль

Сегодня 1
На кордоні зі Словаччиною військовослужбовці посилюють контроль

У зв'язку із зростанням незаконної міграції на українсько-словацькому кордоні, сили прикордонників Чопського загону почали зміцнювати додатковими резервами.

"Найбільш загрозливі ділянки будуть посилені персоналом і службовими собаками. Військовослужбовців, які прибули на ущільнення державного кордону, екіпірували найсучаснішими видами спецтехніки, що дозволить максимально ефективно знаходити і затримувати порушників кордону", – повідомляють у Держприкордонслужбі.

Варто зазначити, що кількість нелегалів, затриманих в поточному році, стала на 80% більше, ніж в минулому, за той же період.

Прикордонники тісно співпрацюють з правоохоронними органами, а також зі своїми європейськими колегами в рамках спільної спеціальної операції "Кордон-2017".

Нагадаємо, на Закарпатті затримали нелегалів. Як виявилося, двоє чоловіків і одна жінка намагалися потайки перетнути український кордон. Затриманих громадян Алжиру та Ємену помістили в пункт тимчасового утримання.

Нещодавно співробітники Мукачівського загону затримали двох нелегальних мігрантів з Африки.

На Закарпатті поліцейські разом з прикордонниками затримали шістьох в'єтнамців, яких закрили в готельному комплексі, і забули про них.