Націоналісти зняли прапори Угорщини з приміщень сільрад на Закарпатті, - проугорські ЗМІ

ВГОЛОС 1

У кількох селах Закарпатської області із приміщень сільрад, після акції українських націоналістів у м. Берегово, «таємничо» зникли угорські прапори. Але голови цих сільрад запевняють, що повішають нові прапори іноземної держави.

Про це повідомляє закарпатське проугорське видання «Karpatalja».

За словами Іштвана Барти, голови сільради с. Яноші, про зникнення угорського прапору з будівлі йому повідомив дільничний у неділю ввечері: «Я не знаю, хто міг його зняти. Адже немає свідків, який це бачив. Влітку ми обновили прапор, але залишився попередній. У понеділок покладемо його нас місце. Він вже не новий, але теж є угорським прапором», - сказав голова Яношівської сільради.

Проугорське видання робить припущення, що їх познімали 12 листопада учасники заходів в Берегові, приурочених до 79-ї річниці створення «Карпатської Січі», коли .

Як писав «Вголос», 12 листопада, у Берегові відбулися заходи, приурочені до 79-ї річниці створення організації «Карпатська Січ». Активісти пройшли містом колоною, а тоді стягнули з флагштока на будівлі міськради угорський національний прапор.

Глава Міністерства закордонних справ Угорщини Петер Сіярто вимагає від української влади «відреагувати на інцидент», який стався у закарпатському місті Берегово 12 листопада.

Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан попередив, що конфліктні ситуації з Україною можливі і в майбутньому через нові законодавчі ініціативи Києва, а позитивне рішення Венеціанської комісії не применшать претензії через освітній закон.