Кролик-баскетболіст: у США тварина встановила незвичайний рекорд та потрапила у Книгу Гіннеса (Відео)

5 канал
Кролик-баскетболіст: у США тварина встановила незвичайний рекорд та потрапила у Книгу Гіннеса (Відео)

У Книгу рекордів Гіннеса потрапив незвичайний рекорд. Кролик Біні з США закинув сім баскетбольних м'ячів в корзину за хвилину. Тварині п'ять років, вона невеликого зросту, тому і м'ячі для нього були відповідного розміру. Про це повідомляє видання Ynet.news.

Господар вихованця Шай Асор проживає у Каліфорнії і постійно тренує свого карликового кролика.

"Я ніколи не сумнівався, що він поб'є всі рекорди. Мені дуже приємно, що він сподобався Книзі Гіннеса, так як моєю метою було показати, що кролики не такі дурні, якими їх вважають", - говорить гордий власник тварини.

Вперше тягу Біні до баскетболу Шай зауважив в 2013 році. Він почав його наполегливо тренувати, викладаючи на сторінці в соцмережі відео з успіхами кролика. Також Біні вміє корстуватися гребінцем, міні-пилососом і навіть малювати.

Кролик-баскетболіст
/
Кролик-баскетболіст
/

Як повідомляв 5.UA, поблизу річки Маргарет в західній частині Австралії помітили кенгуру з незвичайним мускулистим тілом. Знімки тварини зробив 27-річний Джексон Вінсент. Він зустрів величезного кенгуру, коли вигулював собаку. Чоловік був вражений розмірами тварини - за його словами, зріст кенгуру, якого він зустрів, становив близько два метри, а вага - приблизно 100 кілограмів.