В Антикорупційному комітеті озвучили основну причину відставки Соболєва

Новое Время 2
В Антикорупційному комітеті озвучили основну причину відставки Соболєва

Народний депутат, член парламентського комітету з питань запобігання і протидії корупції Ігор Артюшенко пояснив, чому підтримав пропозицію відправити керівника комітету Єгора Соболєва у відставку.

За його словами, "останньою краплею" стала підтримка Соболєвим лідера Руху нових сил Міхеіла Саакашвілі, проти якого Генеральна прокуратура почала кримінальне провадження за низкою статей.

"Для мене є неприйнятним, коли голова Антикорупційного комітету, який має працювати спільно з правоохоронними органами і бути лакмусовим папірцем в країні високої моралі і етики, якщо він, принаймні, останні два дні толерує діям пана Михеіла Саакашвілі", -  сказав він в ефірі Громадського радіо.

Артюшенко заявив, що Соболєв захищає Саакашвілі та, фактично, дозволяє йому своїми діями переховуватися від органів слідства.

Нагадаємо, що 6 грудня комітет Верховної Ради з питань запобігання та протидії корупції визнав роботу свого глави Єгора Соболєва незадовільною. Далі на засідання Ради буде винесено питання про його відставку.

Сам Соболєв після рішення своїх колег з комітету заявив, що вважає спроби його звільнити доказом ефективності його роботи. Він додав, що на цій посаді за рекомендацією комітету вдалося запобігти голосуванню за більш ніж 400 законів з ознаками корупції.