Міноборони РФ заявило, що від терористів ИГИЛ звільнено 92% території Сирії

Гордон
Міноборони РФ заявило, що від терористів ИГИЛ звільнено 92% території Сирії

Міноборони Росії заявило, що до п'ятниці, 13 жовтня, від бойовиків терористичного угруповання "Ісламська держава" звільнено 92% території Сирії. Про це йдеться в матеріалі видання російського оборонного відомства "Красная звезда".

Водночас у РФ заявили, що протягом тижня було здійснено 517 бойових вильотів російської авіації і знищено понад 1260 об'єктів терористів.

У номері газети за 6 жовтня повідомляли, що від бойовиків ІДІЛ звільнено 91,6% сирійської території.

Військовий конфлікт у Сирії триває з 2011 року. У бойових діях беруть участь урядові війська, опозиціонери, радикальні ісламісти, курди та інші сили. Значну частину Сирії контролюють бойовики ІДІЛ.

У вересні 2014 року операцію проти ІДІЛ почала коаліція на чолі зі США.

У вересні 2015 року до конфлікту приєдналася Росія. У березні 2016 року президент РФ Володимир Путін наказав почати виведення основних російських сил із країни, однак авіаційне угруповання РФ продовжує завдавати ударів по позиціях сил, які протистоять президенту Сирії Башару Асаду.

"Ісламська держава" – міжнародна терористична організація, бойовики якої і підконтрольні їй угруповання, крім Сирії, беруть участь у бойових діях в Іраку, Лівані, Афганістані, Алжирі, Пакистані, Лівії, Єгипті, Ємені та Нігерії.