Флінн повідомив бізнес-партнеру про швидке зняття санкцій з РФ під час інавгурації Трампа – конгресмен

Гордон 1

Колишній радник президента США Дональда Трампа Майкл Флінн у день інавгурації надіслав бізнес-партнеру повідомлення, що санкції з Росії буде знято. Про це заявив конгресмен Еллайджа Каммінгс у листі голові комітету Палати представників із нагляду Трею Гауді, пише The New York Times.

Конгресмен не вказав у листі, хто надав йому цю інформацію.

У листі Каммінгс зазначив, що в день інавгурації Трампа, 20 січня 2017 року, інформатор був присутній на заході, де зустрівся з Алексом Копсоном, керівним партнером ACU Strategic Partners і бізнес-партнером Флінна. Під час інавгураційної промови глави Білого дому його радник надіслав Копсону повідомлення про санкції.

Флінн також повідомив бізнес-партнеру, що американський план співпраці з Росією з будівництва атомних електростанцій на Близькому Сході "дістав зелене світло".

Copson показував телефон з імовірним повідомленням інформатору Каммінгса і той бачив час отримання – 12.11, тобто за 11 хвилин після того, як Трамп склав присягу.

The New Yorks Times зазначає, що це є серйозним доказом намірів адміністрації Трампа негайно зняти санкції щодо Росії, а також наявності у Флінна економічного стимулу для встановлення тісних зв'язків із РФ.

30 листопада спецпрокурор Роберт Мюллер висунув проти колишнього радника президента США з національної безпеки Флінна обвинувачення щодо двох епізодів дезінформування ФБР щодо контактів із російським послом у Штатах Сергієм Кисляком.

1 грудня Флінн визнав себе винним і оголосив, що йде на угоду зі слідством.

Екс-радник стверджує, що вступив у контакт із Кисляком за вказівкою штабу президента Дональда Трампа.

Трамп зі свого боку заявив, що ніякої змови у його команди з Росією не було.