Гройсман хоче залучити в Україну міжнародні пенсійні фонди

Дзеркало Тижня
Гройсман хоче залучити в Україну міжнародні пенсійні фонди

На його думку, міжнародні пенсійні фонди з гарною репутацією дозволять зберегти кошти громадян.

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман виступає за залучення в Україну міжнародних приватних пенсійних фондів для реалізації накопичувальної пенсійної системи.

Глава уряду в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна" заявив, що виступає за побудову другого рівня пенсійної системи (накопичувальної пенсійної системи), але переживає за збереження коштів громадян.

"Адже всі пам'ятають втрату грошей в "Сбербанку СРСР". Я не хочу повторення такого, тому потрібні гарантії, щоб люди знали, що якщо вони роблять накопичення, то після виходу на пенсію вони їх отримають. Я думаю, що тут потрібно залучати міжнародні фонди, які мають хорошу репутацію, є досить стійкими", - сказав він.

За його словами, розробкою відповідного законопроекту зараз буде займатися уряд разом з депутатами, які мають ініціативи.

Читайте також: Закон про пенсійну реформу вступає в силу в середу

Раніше міністр соціальної політики Андрій Рева заявив, що загальнообов'язкова накопичувальна пенсійна система повинна бути недержавної, а внески до неї мають платити працівники, а не роботодавці.

Повідомлялося, що Кабмін затвердив план впровадження накопичувальної пенсійної системи. У першому кварталі 2018 року планується подати законопроект про розміри страхових внесків до системи накопичувального пенсійного забезпечення.

Нагадаємо, що 8 жовтня президент України Петро Порошенко підписав законопроект про пенсійну реформу.

Детальніше про соціальні наслідки пенсійної реформи Володимира Гройсмана читайте в матеріалі "Соціальні реформи уряду – ризики або користь?" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

За матеріалами: Інтерфакс-Україна / Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter