Генерал ФСБ Феоктистов знайшов роботу в банку, який раніше належав РПЦ – ЗМІ

Гордон 2
Генерал ФСБ Феоктистов знайшов роботу в банку, який раніше належав РПЦ – ЗМІ

Генерал Федеральної служби безпеки (ФСБ) Олег Феоктистов, якого називали замовником убивства екс-депутата Держдуми РФ Дениса Вороненкова та організатором затримання екс-міністра економічного розвитку РФ Олексія Улюкаєва, влаштувався на роботу в банк "Пересвет", що раніше належав Руської православної церкви. Про це повідомляє РБК із посиланням на власне джерело.

Зараз "Пересвет" проходить процедуру санації Всеросійським банком розвитку регіонів, який підконтрольний "Роснефти". Донедавна Феоктистов обіймав посаду віце-президента і керівника служби безпеки державної компанії "Роснефть".

Співрозмовник видання розповів, що до свого звільнення з ФСБ Феоктистов кілька місяців перебував у відпустці і не приймав пропозицій про роботу, що надходили, оскільки "вони не відповідали йому за посадою або статусом і були пов'язані з переїздом із Москви".

У "Пересвете" Феоктистов нібито обійняв посаду радника з кадрів глави банку Михайла Полуніна.

У серпні 2017 року "Коммерсантъ" писав, що Феоктистова звільнять із військової служби через зайву до нього увагу.

Генерала називають замовником спроби замаху на території РФ на колишнього депутата Держдуми РФ Дениса Вороненкова. У них нібито була давня ворожнеча. Вороненкова вбили в центрі Києва вдень 23 березня.

У Росії Феоктистов організував у листопаді 2016 року затримання колишнього міністра економічного розвитку РФ Олексія Улюкаєва. Улюкаєв був міністром економічного розвитку Росії з 2013 року. 15 листопада 2016 року президент РФ Володимир Путін звільнив його через втрату довіри.

За даними російських слідчих, посадовець отримав $2 млн за надання позитивної оцінки, що дала змогу "Роснефти" придбати державний пакет акцій "Башнефть". Улюкаєв відмовився визнати провину.