Нардеп Соболєв: В цьому парламенті я став супербюрократом і міг стати мультимільйонером

ZIK 2

У цьому парламенті я став і досі є супербюрократом. А якби я ще й вмів домовлятися і поступатися, я би міг стати доларовим мультимільйонером.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00–15:00 та 17:00–19:00 на телеканалі ZIK) заявив народний депутат України, голова Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції Єгор Соболєв.

Гість програми розповів, що величезну оцінку Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції дав саме Європейський Союз.

«І ви мабуть цього не знаєте, але минулого року ЄС визнав наш комітет своїм окремим партнером, зауважте, не парламент, а парламентський комітет! Для мене це була величезна честь, коли єврокомісар пройшов і представив спеціальний проект для нашого комітету. Делеговані дуже високопосадові прокурори з усього світу, щоб допомагати нам розробляти законодавства»,– розповів Єгор Соболєв.

Окрім того нардеп зазначив, що у цьому парламенті він став і досі є супербюрократом.

«У цій політиці я вже три роки, на жаль. Просто тут всі звикли, що треба поступитися, треба домовлятися. Але я вам скажу чесно, я би міг стати мабуть доларовим мультимільйонером, якби вмів домовлятися і поступатися»,– заявив Соболєв.

Він додав, що в нинішній системі влади від кожного народного депутата, а тим паче від голови комітету очікують, що він стане частиною кругової поруки.

«А від таких як я не очікують, що ми будемо якісь там схеми малювати. Від нас треба, щоб інколи ми промовчали. Тобто, визнай 10 законопроектів корупційними, але 11 просто не поміть. Та я такого не робив і не збираюся робити. Більше того, я вважаю, що голова парламентського Комітету з протидії корупції і немає ні з ким домовлятися»,– наголосив Єгор Соболєв.