Народний депутат від Радикальної партії Зарушко прийняла присягу

Дзеркало Тижня 1
Народний депутат від Радикальної партії Зарушко прийняла присягу

Зарушко замінить у фракції Радикальної партії Артеменко, який пропонував здати Крим і був позбавлений громадянства і депутатського мандата.

Валерія Зарушко, обрана за списком Радикальної партії, прийняла присягу народного депутата України.

На парламентських виборах 2014 року Зарушко була включена в список Радикальної партії під №26 і зараз замінить Андрія Артеменка.

16 травня Верховна Рада достроково припинила повноваження народного депутата Андрія Артеменка, позбавленого громадянства України указом президента.

Читайте також: Ляшко порадив Попову скласти депутатський мандат

19 лютого газета The New York Times повідомила, що член парламентської фракції "Радикальної партії" Андрій Артеменко передав план нормалізації відносин між Україною і Росією екс-раднику президента США Майкла Флінна незадовго до його відставки.

Серед іншого план містить ідею проведення всеукраїнського референдуму про передачу Криму Росії в оренду на 50-100 років, а також передбачає виведення російських військ з території України. Документи Флінну Артеменко передавав через бізнесмена Фелікса Сейтера, у якого були ділові відносини з Дональдом Трампом, а також через юриста американського президента Майкла Коена.

За матеріалами: DT.UA / Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter