Троє високопосадовців Румунії подали у відставку

Експрес
Троє високопосадовців Румунії подали у відставку
Три міністра Румунії залишили свої посади. Зокрема, віце-прем’єр, міністр регіонального розвитку Севіл Шайдех, міністр з європейських фондів Рован Плумб і міністр транспорту Резван Кук. Про це повідомляє 24 канал..
Відомо, що румунські прокурори знайшли факти зловживання службовим становищем та мають підстави підозрювати двох високопосадовців у корупції.
Кримінальну справу проти віце-прем'єра Севіл Шайдех правоохоронці відкрили на основі земельного скандалу. Прокурори звинувачують жінку у сприянні в справі передачі у приватну власність 324 гектарів землі. Ділянка розташована неподалік Дунаю.
Рован Плумб, який очолював Міністерство з європейських фондів, за даними слідства, був пов'язаний із незаконними схемами із землею. Окрім цього, відомо, що румунські ділянки переходили у власність фірми, до якої причетний лідер Соціал-демократичної партії Лівіу Драгні.
Єдиним із трійки екс-міністрів, хто не причетний до кримінальних справ, є Резван Кук. Високопосадовець подав у відставку через критику з боку прем'єр-міністра Міхая Тудосе. Очільник уряду заявляв, що міністр повільно втілює інфраструктурні проекти.
Наразі в країні планують провести засідання, на якому визначать кандидатів на вакантні посади.