Велика Британія попередила про ризики поїздок до Росії

Новое Время 2
Велика Британія попередила про ризики поїздок до Росії

Уряд Великої Британії закликав британських громадян бути пильними під час поїздок до Росії найближчим часом через напруженість у відносинах між Лондоном і Москвою.

У пам'ятці для мандрівників йдеться, що в Росії можливе зростання антибританських настроїв або агресії. У зв'язку з цим підданим Великої Британії рекомендується проявляти пильність, уникати масових акцій протестів і демонстрацій, а також публічно не обговорювати політичні події.

"Британське посольство в Москві на цей час не поінформоване про будь-які труднощі для британських громадян, які подорожують до Росії, але ви повинні уважно стежити за політичною ситуацією і безпекою і бути в курсі цих рекомендацій", - додали в британському МЗС.

Нагадаємо, що 14 березня прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей оголосила про висилку 23 російських дипломатів через отруєння колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля та звинуватила Москву в незаконному застосуванні сили на території Сполученого Королівства.

Росія розцінила висилку своїх дипломатів як "безпрецедентно грубу провокацію, яка підриває основи нормального міждержавного діалогу між двома країнами, проведену під фальшивим приводом".