У Росії провайдери блокують доступ до сайту Навального

iPress.ua
У Росії провайдери блокують доступ до сайту Навального

У четвер, 15 лютого, сторінка Navalny.com не відкривається у клієнтів MTC, Yota, МГТС і "Мегафону", повідомляє DW.

Сам Навальний вважає, що таким чином провайдери виконують вимогу Роскомнагляду, який вжив заходи на підставі рішення Усть-Лабінського суду Краснодарського краю за позовом бізнесмена Олега Дерипаски. Про це навальний написав на своїй сторінці у Twitter.

13 лютого Навальний звернувся до суду і поскаржився на вимогу Роскомнагляду видалити з його сайту публікації про розслідування щодо Дерипаски та віце-прем'єра РФ Сергія Приходька. Позов поданий у Таганський суд Москви.

10 лютого Роскомнагляд вніс до реєстру заборонених сайтів сторінку на сайті Навального з розслідуванням контактів Дерипаски з Приходьком відповідно до ухваленого напередодні рішення суду в Краснодарському краї.

8 лютого Олексій Навальний оприлюднив результати нового розслідування Фонду боротьби з корупцією. Його співробітники, використовуючи дані з відкритих джерел, зокрема з Instagram дівчини з ескорт-агентства Насті Рибки, дійшли висновку, що заступник голови уряду РФ Сергій Приходько отримував хабарі від російського олігарха Олега Дерипаски.

Нагадаємо, що 25 грудня ЦВК Росії прийняла рішення не допустити опозиціонера Олексія Навального до реєстрації як кандидата на президентських виборах 2018 року.

В ЄС заявили, що відмова Центральної виборчої комісії РФ допустити опозиціонера Олексія Навального до реєстрації як кандидата у президенти викликає серйозні сумніви щодо політичного плюралізму у Росії.