Боровий: Єдине, що потрібно Путіну на виборах, – явка виборців. Решту він зробить сам

Гордон
Боровий: Єдине, що потрібно Путіну на виборах, – явка виборців. Решту він зробить сам

Прихід виборців на дільниці під час президентських виборів у РФ вигідний чинному главі держави Володимиру Путіну. Таку думку висловив російський опозиціонер і політичний експерт Костянтин Боровой у Facebook.

"Єдине, що потрібно Путіну на виборах, – явка виборців. Решту він зробить сам. Називати "активним бойкотом" явку і викреслення – дурість. Це активна дурість", – підкреслив він.Президентські вибори у РФ пройдуть 18 березня 2018 року. Про плани висунення заявили чинний глава держави Путін, Ксенія Собчак, лідер КПРФ Геннадій Зюганов, лідер ЛДПР Володимир Жириновський, бізнесмен Сергій Полонський, журналістка Катерина Гордон, російський блогер нігерійського походження Самсон Шоладемі та інші кандидати.

Опозиціонеру Олексію Навальному, який оголосив про рішення брати участь у виборах президента Росії, не дозволили офіційно зареєструватися кандидатом через судимість. Голова Центральної виборчої комісії РФ Елла Памфілова заявила, що Навальний зможе взяти участь у виборах у 2018 році, тільки якщо змінять законодавство.