Голова НАТО Столтенберг закликав Росію вивести війська з території Грузії

Цензор.НЕТ 1
Голова НАТО Столтенберг закликав Росію вивести війська з території Грузії

Після зустрічі міністрів закордонних справ країн НАТО в Брюсселі він заявив, що сторони "обговорили тверду прихильність НАТО безпеці й територіальній цілісності Грузії", передає Цензор.НЕТ із посиланням на Радіо Свобода.

"Ми залишаємося стурбованими поглибленням відносин Росії з Абхазією та Південною Осетією. Ми закликаємо Росію припинити визнання цих регіонів і вивести свої сили з території Грузії", - сказав Столтенберг.

Генеральний секретар НАТО заявив, що міністри обговорили "успішні зусилля Грузії щодо модернізації своїх збройних сил" і Альянс "повністю налаштований" надавати Тбілісі поради та інструменти, необхідні для руху до майбутнього членства.

"Наші збройні сили все більше здатні працювати разом, і вже планується проведення спільних військових навчань НАТО - Грузія 2019", - зазначив Столтенберг.

У 2008 році Москва після п'ятиденної російсько-грузинської війни визнала сепаратистські регіони Грузії - Абхазію і Південну Осетію - незалежними країнами. Крім Росії, "незалежність" цих регіонів визнали ще три держави - Нікарагуа, Венесуела і Науру. США і Захід вважають Абхазію і Південну Осетію частинами Грузії.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n3037903