Суд заарештував за борги дві земельні ділянки та автомобіль Насалика

Гордон
Суд заарештував за борги дві земельні ділянки та автомобіль Насалика

Апеляційний суд Києва заарештував дві земельні ділянки та автомобіль Mercedes-Benz міністра енергетики та вугільної промисловості України Ігоря Насалика за борги перед президентом футбольного клубу "Карпати" (Львів) Петром Димінським. Про це пишуть "Українські новини" з посиланням на Єдиний державний реєстр судових рішень.

Було заарештовано земельну ділянку площею 0,12 га за адресою Київська область, Бориспільський район, Процівська сільрада; ділянку площею 0,037 га в Козині (Обухівський район Київської області); автомобіль марки Mercedes-Benz (дата реєстрації 24.03.2017, 2015 року випуску).

У рішенні суду зазначено, що майно було заарештовано за борги в розмірі $1,2 млн (плюс 2,7 млн грн відсотків).

За даними видання, Димінський звернувся до Печерського районного суду Києва з позовом про стягнення заборгованості за договором позики від 10 липня в розмірі $1,2 млн і 3% річних.

3 листопада суд відмовив у задоволенні заяви. Димінський подав апеляцію на це рішення.

Апеляційний суд визнав обґрунтованим припущення представника бізнесмена, що Насалик може продати земельні ділянки та автомобіль, що може ускладнити виплату позики у разі ухвалення позитивного для Димінського рішення.

Рішення суду оскарженню не підлягає.

За 2016 рік Насалик задекларував квартиру в Києві площею 287,7 м², будинок у Козині площею 561,4 м² та земельні ділянки площею 1,2 га, 1,51 га і 0,37 га. Крім того, у нього є ділянка площею 126 га в Івано-Франківській області.

Також міністр задекларував придбання двох нових автомобілів Mercedes сумарною вартістю 3,8 млн грн. Ідеться про автомобілі Mercedes-Benz S500L 4MATIC 2015 року випуску (власник – Насалик) і Mercedes-Benz GLE400 4 MATIC 2016 року випуску (власник – дружина Гузял Насалик).