SWIFT допоможе НКЦПФР впровадити міжнародні стандарти

Finance.UA
SWIFT допоможе НКЦПФР впровадити міжнародні стандарти

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) і SWIFT домовились про співпрацю щодо впровадження міжнародних стандартів адміністративної звітності у фінансовому секторі.

Як повідомляє прес-служба регулятора, 13 вересня НКЦПФР та SWIFT уклали меморандум про співпрацю та спільне впровадження міжнародних стандартів адміністративної звітності у фінсекторі України.

Донором проекту технічної допомоги “Україна: реформування ринків капіталу – оцінка і вдосконалення стандартів і системи звітності НКЦПФР” виступив Європейський банк реконструкції та розвитку.

Фахівці SWIFT спільно з комісією будуть працювати у питаннях інвентаризації звітності та повідомлень НКЦПФР, стандартів і форматів повідомлень, інформаційних потоків, визначення прогалин у системі звітності та проблем на ринку, підготовці рекомендацій щодо можливості використання стандартів звітності ISO 20022, які використовуються в регламентах ЄС. А також у розробці плану вдосконалення стандартів звітності у фінансовому секторі України.