Вважаю, що треба припинити будь-які зв'язки з країною, яка на нас напала, - біатлоніст Підручний про відносини України з Росією

Цензор.НЕТ 1
Вважаю, що треба припинити будь-які зв'язки з країною, яка на нас напала, - біатлоніст Підручний про відносини України з Росією

Її він виклав в інтерв'ю Тиждень.ua, пише Цензор.НЕТ.

Зокрема, на запитання про ставлення до рішення міністра спорту про заборону українським спортсменам виступати і проводити тренувальні збори на території Росії, спортсмен відповів: "Це з якого боку подивитися. З огляду на те, що Росія веде з нами війну, звичайно, їхати не можна. Вважаю, що з країною, яка на нас напала, треба припинити будь-які стосунки. Водночас спорт називають послом миру. Може, варто було поїхати туди і довести, що ми сильніші, ніж вони? Але це припущення. Загалом вважаю, що рішення не їхати в Тюмень було правильним".

Підручний прокоментував свою участь в Олімпіаді в Сочі. На його думку, тоді в РФ могли свідомо обмежувати доступ до новин з України. "Тому про справжні масштаби подій на Майдані дізналися вже після повернення додому. Так, знали, що люди гинуть, але не знали, що розстріли проводилися так цинічно і відкрито", - розповів він.

Водночас, на його думку, перемоги збірної України в тій Олімпіаді важливі. "Важко сказати, що правильніше. Знялися б тоді наші біатлоністки - не було б першого в історії нашого виду спорту золота. Мабуть, важливо, що виграли наші дівчата на їх території, обійшовши на фініші саме російську збірну. Українки довели, що сильніші", - підкреслив Підручний.

Капітан чоловічої збірної з біатлону зазначив, що неоднозначно ставиться до слів "спорт поза політикою": "В ідеалі, напевно, так і має бути. Проте відносини між країнами переплетені, спорт пов'язаний з іншими сферами життя. Навіть у мирний час. А наша країна перебуває в стані війни. Тому хочемо ми того чи ні, а абстрагуватися від політичної ситуації неможливо".

Источник: https://ua.censor.net.ua/n3061650